Gry Hentai Harem – Top 5

Po długim dniu w pracy (lub czymkolwiek innym:) ), możesz usiąść i rozkoszować się swoim haremem. Na pewno jest na tej liście Gra Hentai która nie pozwoli Ci się oderwać od komputera. Nasza strona oferuje, oferuje kategorię z najbardziej soczystymi grami dla dorosłych, w której możesz zrealizować swoje najgłębsze fantazje.

„Harem” w świecie anime odnosi się do serii wokół poligamicznych związków. Każda gra haremowa opublikowana jest wyjątkowa sama w sobie. Jak więc znaleźć idealną? Zdecydowanie możemy Ci pomóc, wprowadzając listę Top 5 gier dla dorosłych w haremie, dzięki czemu Twoja noc będzie o wiele bardziej relaksująca, niż się spodziewałeś!

Gra erotyczna symulator

1.Pocket Waifu

Ta urocza erotyczna gra pozwala zabrać do domu słodkie damy, a wszystko, co musisz zrobić, to zaspokoić ich „Szczęście”, musisz pamiętać też żeby zaspokoić ich „Głód”, „Higienę” i „Energię”. Zaskocz ich tymi łatwymi do zaspokojenia potrzebami, a one będą twoje na zawsze. Tak, to takie proste! Ciekawym aspektem gry jest możliwość ubioru swojej dziewczyny.

2.Naughty Kingdom

Stań się nieustraszonym aniołem stróżem, zabijając atakujące potwory. W tej grze logicznej musisz przesuwać płytki do jednego rogu, aby podobne zostały połączone, co pozwoli uzyskać jak najlepszy wynik. Ulepszaj swoją broń, rozdając punkty. Zabijaj potworne bestie a królowa podziękuje ci, przyznając ci tytuły szlacheckie i wysyłając harem najlepszych kobiet.

3. Harem Party

Jeśli szukasz dobrej gry haremowej … nie powinno dziwić, że Harem Party jest zdecydowanie niezawodnym wyborem. Ta ekscytująca gra hentai, rozbawi cię i spełnić twoje najśmielsze fantazje związane z grupą wspaniałych kobiet, które tylko czekają, aby cię zjeść. W tej grze Twój harem jest wypełniony dziewczynami, które mają bardzo unikalne cechy i osobowości, więc przygotuj się na zaspokojenie każdej z nich.

4. Cosmic Shock League

Zbuduj najsilniejszy harem, aby uwolnić pełny potencjał tej gry hentai w świecie science fiction. Ta gra harem pozwala konkurować na ponad 320 poziomowej kampanii w bitwach na arenie w czasie rzeczywistym dzięki funkcji PVP! Jest to gra erotyczna online, dzięki czemu możesz grać z ludźmi z całego świata.

5. Harem Heroes

Czym byłyby gry dla dorosłych bez emocjonujących konkursów seksualnych! Wykorzystaj swoje urocze umiejętności, aby zrekrutować zespół seksownych dziewczyn i cieszyć się najlepszymi przygodami hentai porno. Unikalną częścią tej gry hentai jest to, że łączy ona zarówno askepty powieści wizualne, jak i haremowej bitwy RPG.