Harem Heroes

O Harem Heroes

Wejdź w szalony świat, w którym dziewczęta szaleją na punkcie seksu! Stwórz własny harem najgorętszych dziewcząt hentai i pokonaj przeciwników w ekscytujących konkursach seksualnych.
W grze Harem Heroes będziesz cieszyć się prawdziwą grą RPG z mnóstwem nieocenzurowanej zawartości hentai. Odkryj magiczny świat dziewczyn, zrekrutuj ich do swojego zespołu, rozbuduj swój harem i zbuduj swojego bohatera, aby pokonać innych graczy w strategicznych bitwach haremów!

Czy potrafisz stworzyć najpotężniejszy harem. Dowiedz się w Harem Heroes!

Kluczowe cechy

Oryginalna historia osadzona w mangowym świecie!
Odkryj najlepszą przygodę z hentai porno dzięki nowatorskiemu formatowi powieści z mnóstwem humoru i zabawnymi odniesieniami do mangi.

Ciesz się setkami nieocenzurowanych ilustracji hentai, dostępnych dla wszystkich graczy.

Rekrutuj dziewczyny
Spotkaj się z wieloma seksownymi dziewczynami podczas swoich misji, zaproś ich do przyłączenia się do haremu, spraw, by rosły i pokonaj przeciwników w bitwach haremowych.

RPG Harem Battles
Odkryj zaawansowany projekt gry Harem Heroes, który pozwala prowadzić bitwy z różnymi strategiami, zarządzaniem statystyką i imponować sędziom z najlepszą sprawnością seksualną.

Harem Level Up
Ulepszaj swoje dziewczęta, ucząc ich, jak stać się wspaniałymi kochankami.

Poziom uczucia
Obdarowuj dziewczyny z haremu prezentami, rozwijaj ich uczucia, aby zwiększyć swoje umiejętności walki i zobacz, jak wyrażają swoją wdzięczność, rozbierając się dla ciebie …

Tworzenie postaci
Zdobądź najlepszy sprzęt na rynku, aby podnieść swoje umiejętności seksualne!

Jeśli interesuje się więcej gier tego typu zobacz naszą listę Top 5 > Gry Hentai


Zarejestruj się i graj za darmo